• JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
 • JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASI
Ürün Kodu : 15091-WE8       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Jura
36,592.31 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Gelince Haber Ver

JURA WE8 PROFESYONEL CAPPUCCINO VE EKSPRESSO MAKİNASIGARANTİ - 2 YIL

ÖZELLİKLER

İş yerinizde kahve klasikleri

Müşterilerin, çalışanların ve misafirlerin kahve içtikleri bir yerde çok daha huzurlu bir ortam bulunur, çünkü kahve rahat, iletişimsel ve üretken bir ortam sağlar. Zevke, kahve spesiyallerinin çeşitliliğine ve estetiğe önem veren herkes için WE8 en doğru seçim.

Üç litrelik su haznesi, 500 gram kapasiteli kahve çekirdeği haznesi ve 25 porsiyonluk telve haznesi ile bu zarif profesyonel tam otomat, günde 30 fincan civarında kahve spesiyallerinin içildiği bir yer için en doğru çözüm.

Yenilikçi teknolojiler kahve zevkinde devrimler yaratıyor. Tek dokunuş fonksiyonu Latte macchiato, Flat White veya Cappuccino gibi moda içecekleri çok kolay sadece bir tuşa basarak sunmakta. Ön yüzeye yerleştirilmiş tuşlar ve modern bir TFT-Ekran antrenmansız kullanıcılara bile kullanımı çocuk oyunu kadar kolaylaştırıyor.

 

Teknolojiler

Mükemmel keyif için ileri teknoloji

WE8 modelinde toplam on iki yoğunluk kademesi seçilebilir.
JURA kısa kahve çeşitleri için pişirme yöntemini kökten mükemmelleştirdi.
Bu sebepten WE-Serisi ile kahve barlarındaki kaliteyi elde ediyorsunuz.
JURA tarafından geliştirilmiş Pulse Extraction Process (P.E.P.®) özelliği Ristretto ve Espresso'da sıcak suyu hızlı ve kısa kısa atımlar ile kahve tozunun içinden geçirir.
En mükemmel öğütmeyi altı kademeli AromaG3-Değirmen sağlamaktadır.
Onunla kahve çekirdekleri her zaman taze, hızlı ve aynı zamanda tadı özellikle korunarak öğütülür.
WE8 tek dokunuş fonksiyonu sayesinde süt köpüğü ile taçlandırılan moda spesiyaller fincanı yerinden oynatmadan tek tuşa basarak hazırlanır.

TÜV sertifikalı hijyen

Temizlik ve hijyen şirketler için olmazsa olmazı.
Bu sebepten entegre yıkama ve temizlik programları JURA tam otomatlar için özel geliştirilmiş temizlik ürünlerinin kombinasyonu ile kusursuz bir hijyeni sadece bir tuşa basarak sağlamakta – hatta TÜV Rheinland tarafından sertifikalı.

İstekleriniz kadar özel

İstekler kullanım alanından kullanım alanına göre değişebildiğinden WE8 programlama ve şahsileştirme için bir çok imkan sunuyor.
Örneğin toz ve su miktarları tamamen kişisel tercihlere ve kullanılan fincanlara göre uyarlanabilir.
Ayrıca bazı kahve spesiyalleri başkalarına engellenerek kişileştirilebilir.

Cool Control Wireless 1 (Kablosuz iletişim garantisi )


Günümüzün popüler spesiyal kahveleri taze, soğuk süt olmadan düşünülemez. Bu olanağı gereken durumlarda sağlamak için JURA test edilmiş ve onaylanmış Cool Control teknolojisini geliştirmiştir. Prensip halen aynıdır: Cool Control sütü 25° oda sıcaklığının altında mümkün olduğu kadar soğutur. Sıcaklık 4°C'ye ulaştığında, optimum aralıkta sabit bir süt sıcaklığı sağlar. Cool Control artık enerji tasarrufu sağlayan otomatik kapanma işlevine sahiptir. Paslanmaz çelik hazne çıkarıldığında soğutma işlevi otomatik olarak devre dışı bırakılır.

JURA Cool Control Wireless teknolojisi kahve makinesi ile sürekli iletişim halindedir. Süt soğutucu, bir sonraki cappucino veya latte macchiato için yeterli miktarda süt kalmadığını gösterir. Süt seviyesi sensör tarafından izlenen seviyenin altında düştüğünde kahve makinesinin ekranında "Fill milk" (Süt doldur) mesajı görüntülenir. Bu, kullanıcıya kolaylık sağlar ve püskürtmeyi ortadan kaldırır.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik hazne 1 litre kapasiteye sahiptir. Bayonet kilide sahip paslanmaz çelik haznenin çıkarılması, açılması, doldurulması, gerektiğinde buzdolabında saklanması ve bulaşık makinesinde yıkanması kolaydır.

Net, sade çizgilere sahip süt soğutucusu JURA kahve makinesini tamamlayıcı nitelikte olup makinenin herhangi bir yanına kurulabilir.

Kablosuz işlev, bu modelde desteklenmektedir
(yazılım sürümü M V01.22 / D V01.12 ve üstü) Yazılım sürümleri ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen  JURA yardım hattı ile iletişime geçin.


Cool Control Basis 1 l

Mükemmel sonuç için iyi soğutulmuş

Günümüzün popüler spesiyal kahveleri taze, soğuk süt olmadan düşünülemez. Bu olanağı gereken durumlarda sağlamak için JURA test edilmiş ve onaylanmış Cool Control teknolojisini geliştirmiştir.

Cool Control sütü 25° oda sıcaklığının altında mümkün olduğu kadar soğutur. Sıcaklık 4°C'ye ulaştığında, sürekli olarak optimum aralıkta tutulur. Cool Control artık enerji tasarrufu sağlayan otomatik kapanma işlevine sahiptir. Paslanmaz çelik hazne çıkarıldığında soğutma işlevi otomatik olarak devre dışı bırakılır.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik hazne 1 litre kapasiteye sahiptir. Bayonet kilide sahip haznenin çıkarılması, açılması, doldurulması, gerektiğinde buzdolabında saklanması ve bulaşık makinesinde yıkanması kolaydır.


Profesyonel cihazlar:

 • GIGA X9 / X9c
 • GIGA X8 / X8c
 • GIGA X7 / X7c
 • GIGA X3 / X3c
 • IMPRESSA XJ9
 • WE8
 • X8

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?